Leden 2014

Cedulky pěkný podvečer

13. ledna 2014 v 17:04 | Máří Kosáček

Kulatý s motýlem

13. ledna 2014 v 1:15 | Máří Kosáček

Prázdné cedulky 1

12. ledna 2014 v 23:36 | Máří KosáčekJeště pár

12. ledna 2014 v 8:50 | Máří KosáčekJeště jedno přání

10. ledna 2014 v 20:45 | Máří Kosáček |  Život na chaloupce

Hraji si

10. ledna 2014 v 20:37 | Máří Kosáček


Opět přišla lež a podvod

10. ledna 2014 v 14:48 | Máří Kosáček
A je to tu zase.
Další lživý a navíc děsivý email.
Lidi už přestaňte fakt blbnout.
Spousta adres samozřejmě nechybí.
To je lež, lež, lež!!!!
Kontrolujte tyto emaily na http:// hoax.cz

Navíc k tomuto emailu i malý dodatek. Policie hledá autora e-mailu.

Toto není pravda, je to podvod!!!!
Dávám to sem proto, abych vás upozornila a pokud dostanete takovýto email, bez milosti ho hoďte do koše.Zpráva sice vypadá na první pohled věrohodně, ale není!! , detailní popis události i následného zákroku!!! Nikdy se nestalo!!!
Pisatel také sází na emoce, pozor, nenechte se ošidit, je to LEŽ.
ŠÍŘENÍM TAKOVÝCH ZPRÁV SE DOPOUŠTÍTE TRESTNÉHO ČINU-ŠÍŘENÍ POPLAŠNÉ ZPRÁVY.

Skutečný příběh z Ostravy, který klidně šiřte mezi svékamarádky, známé...NIKDY SE NESTALO, NEŠIŘTE

Milé kamarádky, přítelkyně...
Zvažovala jsem, jestli mám tento mail posílat, ale třeba tím pomůžete iostatním ženám...

Můj bratranec z Hlučínska má kolegu v práci, který teď zažil se svou manželkoutěžké trauma. Šli nakupovat do Ostravy Poruby, procházeli se po Lenince a jehožena si ještě chtěla koupit nějakou maličkost u tamějších Vietnamců (mají tamprý více obchodů vedle sebe). Řekla mu, ať počká venku, že bude hned zpátky. Užse stmívalo, tak manžel trpělivě čekal. Když se po 10 minutách žena nevracela,šel k tomu obchodu a narazil do Vietnamce, který ho odstrčil, že už zavírají.Ten manžel na něj zvýšil hlas, že je tam přece jeho žena, ať ho okamžitě vpustídovnitř. Vietnamec nereagoval a prudce ho odstrčil, zabouchl dveře a zamknul.Manžel okamžitě volal policii. Strašně se vylekal, když po 5 minutách odtelefonátu přijelo velké policejní auto, ze kt erého vyskočilo několikmaskovaných ozbrojených policistů v kuklách. Najednou zjišťoval, že se nejednáo žádný obyčejný zásah. Když vtrhli dovnitř, našli jeho manželku ukrytou ve skřínis kolíkem v puse a celou svázanou. Byla v těžkém šoku. Venku jí policajtisdělili, že se stala obětí nebezpečné severomoravské mafie, která obchoduje slidskými orgány. Ženy jsou pro ně snadnější kořistí, proto jich v poslední doběněkolik zmizelo... Už několik let rozplétají kriminalisté jejich gang, záměrněse o této mafii nedozvíme z médií, protože policii chybí informace ještě oněkolika dalších mafiích, které s nimi úzce spolupracují.

Když nám to bratranec vyprávěl, třepal se mu hlas, je to příběh manželky jehoblízkého kolegy - kamaráda.
Prosím, dávejte na sebe pozor, ujišťujte se, jestli je v obchodu s vámi vícelidí. Nechci vás tímto mailem děsit, jen cítím potřebu takové věci sdílet,protože tohle je skutečný listopadový příběh z Ostravy Poruby...

To, co jste si teď přečetli, je hoax, tedy POPLAŠNÁ ZPRÁVA, NENÍ TO PRAVDA!!


Hoax-klíčenky-LŽIVÁ ZPRÁVA

3. ledna 2014 v 19:00 | Máří Kosáček
VAROVÁNÍ !!!!
PŘEPOSÍLÁM VAROVÁNÍ!!! ahojky, dnes jsem měla schůzku s Dankou, zašly jsme spolu na kafe do Ikea, sedly si a v mžiku byl u nás jakýsi chlap a každé z nás položil vedle kafe klíčenku. Protože jsem si právě přečetla zprávu viz níže, hned jsem Daně řekla, ať se toho ani nedotkne a tváří se, jako by tam nic nebylo. Ten chlap se asi za 10 minut vrátil, bez řeči si klíčenky zase vzal a odešel. Takže je ...to pravda a jsem ráda, že jsem tuhle zprávu zrovna dostala. Pozor na zdarma rozdané klíčenky u obchodů. VAROVÁNÍ- Informace pro všechny!!! Prosím, rozešlete ! Jeto dost burcující !Informace pro všechny!!! K věci: Momentálně na benzinových pumpách, veřejných parkovištích, před nákupními centry, kriminální bandy rozdávají zadarmo klíčenky - přívěsky, které mají v sobě skrytě zabudované čidlo GPS. Cílem je získat adresy osob (hlavně dobře situovaných). Přívěsky na klice jsou velice pěkné, kvalitně vyrobené a proto si je ochotně lide berou domu. Gauneři tak zjistí lehce vaši adresu, ale druhotně i váš pohyb, kdy nejste doma. Neberte si žádný přívěsek na klíče a varujte všechny vaše známé!!!
První verze hoaxu pochází z roku 2008 a původem je pravděpodobně z Jihoafrické republiky, kde jedna z čerpacích stanic rozdávala zdarma přívěšky na klíče. Některé zprávy dokonce ukazovaly fotografie rozebraných přívěšků. Ty sice obsahovaly elektroniku, ale ta nebyla schopna provádět žádně zaměřovací nebo lokalizační činnosti. Také policie informovala, že zpráva je nepravdivá.

Další Hoax !!!-LŽIVÁ A NEPRAVDIVÁ ZPRÁVA

3. ledna 2014 v 18:53 | Máří Kosáček
Tak a kdokoliv mi přepošle takovouhle hovadinu a nebo řetězový email, nečtu a mažu a odpovědi se nedočkáte a ty spousty adres !!! já ty lidi neznám!!! moji emailovou adresu tím pádem může zneužít někdo, koho vůbec neznám!!!
Moji emailovku máte jen vy, které znám a NEPŘEJI SI JEJÍ DALŠÍ ŠÍŘENÍ DO ADRESÁŘŮ MĚ NEZNÁMÝM LIDEM!!!!!!!
Nepřeji si tedy, pokud mi posíláte email, aby v adrese byla zadána jiná adresa ,než a jen a jen moje a byla jedinou!!!!!!!!!

BUBUBU, JESTLI BUDETE ZLOBITLIDI, PROSÍM VÁS, DŘÍV NEŽ POŠLETE , KOUKNĚTE SE NA HOAX STRÁNKY

a ty spousty adres, co k tomu přidáváte, to je taky o rozum!

Šířením hoaxů a jiných řetězových e-mailů se proviňujete proti pravidlům Netikety -pravidla chování na internetu http://hoax.cz/hoax/netiketa

Přáníčka od vás

2. ledna 2014 v 17:57 | Máří Kosáček